English space class

ГОТОВІ НАВЧАТИСЬ У ENGLISH SPACE?

Якщо ви вирішили навчити свою дитину англійської мови - це вірне рішення! Всім відомо, що знання англійської для дорослих необхідне, однак діти ще не здогадуються про те, наскільки важливо знати і вміти спілкуватися іноземною мовою. Для них це поки що лише набір образів і символів, а не майбутня успішна кар'єра і свобода в спілкуванні.
В English space ми використовуємо багаторічні дослідження в галузі навчання іноземних мов, а також успішну практику у вивченні нами рідної мови. Якщо згадати як дитина навчилася говорити, спочатку вона повторювала за дорослими прості слова, далі речення, іншими словами дитина активно практикувалася.
У нас ви знайдете те, що шукали
- Вчимо, щоб спілкуватись
-Теми, які дійсно потрібні у житті
- Мотиваційна система

*зв'яжемось з вами найближчим часом!

Чому ми?

В English space Вам не доведеться обирати щось одне. На групових заняттях ми дотримуємося конкретної програми, яка включає в себе рівні відповідні європейським стандартам володіння іноземною мовою (Common European Framework of Reference, CEFR).
Головною перевагою групових занять є живе спілкування, що допомагає подолати мовний бар'єр. Всі заняття проходять в ігровому форматі, в невимушеній обстановці в міні-групах 3-8 чоловік, що допоможе легше засвоювати матеріал і знайти нових друзів.
Під час навчання в English space ми використовуємо найсучасніші інтерактивні методи (аудіо, відео матеріали та розвиваючі ігри). Заняття такого формату це, безсумнівно, дуже весело і захоплююче. Ще одним плюсом є доступність такого навчання. Якщо Ви не хочете ділити викладача з іншими учнями, English space надає індивідуальні заняття.
Індивідуальні заняття передбачають унікальний підхід до кожного учня. Ми разом визначаємо необхідну програму навчання, яка допоможе удосконалити знання мови і зробити акценти на пріоритетних цілях. Багато учнів стикаються з проблемою «непосильних» шкільних домашніх завдань. Величезним плюсом індивідуальних занять є допомога у цьому питанні. Індивідуальна форма навчання підійде тим, хто сам хоче обрати зручний для себе розклад і тривалість заняття.

Ваша дитина втомився сидіти за партою? У нас можна з користю відпочити, вмостившись у крісло-мішок. Такі уроки спрямовані на подолання мовного бар'єру. Розмовні уроки проходять в супроводі аудіо і відео матеріалів. Так само у нас є міні кінотеатр в якому учні можуть зануриться в світ англійської мови.

Ми знаємо як зацікавати кожного учня!
Для цього ми створили власну валюту у формі балів, а отже старанність не залишається непоміченою, і обов'язково заохочується балами, за які кожен в кінці місяця може обрати собі подарунок до душі.

У будь-якому освітньому курсі складно давати гарантії - занадто багато що залежить від твоїх особистих зусиль. Але! Ми гарантуємо якість навчання, завершенням пройденого курсу є тестування, яке підтверджує знання пройденого матеріалу. У разі якщо результати тестування менше 80% у Вас є можливість пройти курс повторно абсолютно безкоштовно. Це допоможе Вам закріпити навички і бути впевненим в своїх результатах.
Повторне проходження курсу надається безкоштовно на таких умовах:
◦ Не більше 2 пропусків за весь курс
◦ Виконано всі завдання на даному курсі
◦ Загальний результат тесту менше 80%
Дотримуючись методики навчання в English space, ми гарантуємо результат.

English space абсолютно безкоштовно забезпечує підтримку онлайн. Кожна група має особистий чат, в якому можна отримати допомогу по будь-якому питанню. У чаті так само буде багато цікавинок для Вашої дитини англійською і про англійську :)

В English space кожен день це свято! Ми проводимо тематичні дні, на яких діти дізнаються багато нового і цікавого.

Питання та відповіді

Якщо ти пропустив заняття – не біда! У English Space кожна остання п’ятниця місяця – день відпрацювань. Ящко, за будь-яких причин, у цей день ти не зможеш прийти, можна домовитися з викладачем, і він приділить тобі час до або після заняття.

Так! Чому ми готові подарувати пробне заняття? Тому що у нас неймовірно круто, і 99% учнів вирішують продовжити заняття.

Заняття у групі триває 45 хв 2 рази на тиждень. Після кожного заняття ми маємо ще 15 хвилин на випадок якщо комусь необхідна допомога, наприклад, з шкільним домашнім завданням.

Оплата вноситься помісячного до 05 числа поточного місяця.

Кожен учень обов'язково приходить на особисту зустріч для визначення рівня. Після цього ми розподіляємо вас в комфортну групу від Elementary до Advanced.

Так! Якщо не хочеш ділити увагу викладача з іншими у нас є можливість навчатись індивідуально.

Зворотній зв'язок

TOP